| Jaminan | 1 tahun |
|---|---|
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM |
| Ukuran dial | 63mm |
| Bahan | Casing baja hitam/baja tahan karat |
| Layanan | layanan purna jual yang lengkap |
| Jaminan | 1 Tahun |
|---|---|
| Dukungan yang disesuaikan | OEM |
| Ukuran | 2" 1,5" 1" |
| Pembayaran | berbagai metode pembayaran |
| Bahan | SS316 |
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM |
|---|---|
| Ukuran panggilan | 6 "(2,5",4" opsional) |
| Rentang pengukuran | 0~6MPa |
| Ketepatan | 1,6% |
| Jaminan | 1 Tahun |
| Jaminan | 1Y |
|---|---|
| Nama produk | manometro |
| Bahan | Baja tahan karat |
| Ukuran | 60mm |
| Ketepatan | 2,5% |
| Operating temperature | -40 To 120 °C |
|---|---|
| Port | QingDao,ShangHai,Ningbo, Guangzhou |
| Mounting type | Panel Mount |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Dial Size | 2"(50mm) |
| Jaminan | 10 tahun |
|---|---|
| Dukungan yang disesuaikan | OEM |
| Ukuran | 2,5"(63mm) |
| Bahan | baja hitam atau baja tahan karat |
| Ketepatan | 2,5% |
| Jaminan | 1 Tahun |
|---|---|
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM |
| Ukuran | 2,5"(63mm) |
| Pembayaran | berbagai metode pembayaran |
| Bahan | Kasing SS dan internal Kuningan |
| Keakuratan | ±1,6% Skala Penuh |
|---|---|
| Benang | 1/4 "1/2''bsp/pt/npt/g/m |
| Penunjuk | Aluminium Dicat Hitam |
| Hubungan | Pemasangan Bawah |
| Bahan Jendela | Akrilik, Kaca |