| Nama produk | Pengukur tekanan 23mm |
|---|---|
| Jaminan | 1Y |
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM |
| Bahan | Kuningan berlapis krom |
| Ukuran | Disesuaikan |
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nama produk | pengukur tekanan tahan guncangan |
| Ukuran | 60mm |
| Bahan | Baja tahan karat |
| Ketepatan | 1,6% |
| Jaminan | 1 Tahun |
|---|---|
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM, OBM |
| Nama produk | pengukur tekanan baja tahan karat |
| Ukuran | 2,5"((63mm) |
| Bahan | Baja tahan karat |
| Jaminan | 1 Tahun |
|---|---|
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM, OBM |
| Nama produk | pengukur tekanan baja tahan karat |
| Ukuran | 60mm |
| Bahan | Baja tahan karat |
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nama produk | pengukur tekanan baja tahan karat |
| Ukuran | 4"((100mm) |
| Bahan | Baja tahan karat |
| Jaminan | 1 Tahun |
| Dial Size | 1.5"-6" Inches |
|---|---|
| Connection Material | Brass |
| Menghasilkan Pengalaman | 11 tahun |
| Quality | 1 Year |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Oil Type | Availble To Fill Oil |
|---|---|
| Gunung | BAWAH BACK BACK |
| Ukuran panggilan | 1,5 "-6" inci |
| Bahan Tabung Bourdon | Perunggu Fosfor |
| Rentang Tekanan | 0~100Mpa,bar,mbar, dll |
| Menghasilkan Pengalaman | 11 tahun |
|---|---|
| Movement Material | Brass |
| Jangkauan | 0-1000bar |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Connection Size | 1/4 1/2"inch NPT,BSP |
| Producing Experience | 11 Years |
|---|---|
| Ukuran Koneksi | 1/4 1/2 "inci NPT, BSP |
| Ukuran panggilan | 1,5 "-6" inci |
| Bourdon Tube Material | Phosphor Bronze |
| Bahan Koneksi | Tembaga |
| Jaminan | 1 Tahun |
|---|---|
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM |
| Bahan | Kotak baja hitam |
| Tempat asli | Buatan China |
| Ukuran panggilan | 100mm, atau dibuat sebagai persyaratan |