| Jaminan | 1 Tahun |
|---|---|
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM, OBM |
| Nama produk | pengukur tekanan diafragma |
| Kasus | Baja tahan karat |
| Ukuran | 100mm |
| Jaminan | 1 tahun, 1 tahun |
|---|---|
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM, OBM |
| Nama produk | pengukur tekanan segel diafragma |
| Kasus | Baja tahan karat |
| Ukuran | 100mm |
| Nama produk | pengukur tekanan mini |
|---|---|
| Bahan | Kuningan berlapis krom |
| Ukuran | 22-25mm |
| Pemasangan | Kembali |
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM |
| Jaminan | 1Y |
|---|---|
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM, OBM |
| materi kasus | kasus baja |
| Ukuran nominal | 25mm |
| Presisi | 4% |
| Nama produk | Pengukur tekanan 1 inci |
|---|---|
| Bahan | Kuningan berlapis krom |
| Ukuran | 22-25mm |
| Pemasangan | Kembali |
| Pelabuhan | QINGDAO |
| Nama produk | Pengukur tekanan 23mm |
|---|---|
| Jaminan | 1Y |
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM |
| Bahan | Kuningan berlapis krom |
| Ukuran | Disesuaikan |
| Jaminan | 1 Tahun |
|---|---|
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM, OBM |
| Gerakan & koneksi | Baja tahan karat |
| Benang | Seperti yang dipersyaratkan |
| Hubungan | Bawah |
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM |
|---|---|
| Ukuran | 2,5"(60mm) |
| Bahan | Baja tahan karat |
| Rentang Tekanan | 0~100Mpa,bar,mbar, dll |
| Benang | 1/4''PT/NPT/G/M |
| Jaminan | 1 Tahun |
|---|---|
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM |
| Nama produk | semua pengukur tekanan baja tahan karat |
| Bahan | Baja tahan karat |
| Rentang Tekanan | 0~100Mpa,bar,mbar, dll |
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nama produk | pengukur tekanan tahan guncangan |
| Ukuran | 60mm |
| Bahan | Baja tahan karat |
| Ketepatan | 1,6% |