| Ukuran | 4"(100mm) |
|---|---|
| Pembayaran | berbagai metode pembayaran |
| Bahan | Kasing SS dan internal SS |
| Kata Kunci | Pengukur tekanan |
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM |
| Jaminan | 1 Tahun |
|---|---|
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM, OBM |
| Nama produk | pengukur tekanan diafragma |
| Kasus | Baja tahan karat |
| Ukuran | 100mm |
| Jaminan | 1 tahun, 1 tahun |
|---|---|
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM, OBM |
| Nama produk | pengukur tekanan segel diafragma |
| Kasus | Baja tahan karat |
| Ukuran | 100mm |
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nama produk | manometer pengukur tekanan |
| Bahan | Kuningan berlapis krom |
| Ukuran | Disesuaikan |
| Gunung | Kembali |
| Jaminan | 1 Tahun |
|---|---|
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM, OBM |
| Nama produk | manometer pengukur tekanan |
| Bahan | Kuningan berlapis krom |
| Ukuran | Disesuaikan |
| Jaminan | 1 Tahun |
|---|---|
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM, OBM |
| Nama produk | alat ukur tekanan khusus |
| Bahan | Kuningan berlapis krom |
| Ukuran | Disesuaikan |
| Nama produk | Pengukur tekanan 1 inci |
|---|---|
| Bahan | Kuningan berlapis krom |
| Ukuran | 22-25mm |
| Pemasangan | Kembali |
| Pelabuhan | QINGDAO |
| Jaminan | 1 Tahun |
|---|---|
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM |
| Rentang Tekanan | 0~300bar |
| Pemasangan | Kembali |
| Jenis | pengukur tekanan mini |
| Nama produk | Pengukur tekanan 23mm |
|---|---|
| Jaminan | 1Y |
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM |
| Bahan | Kuningan berlapis krom |
| Ukuran | Disesuaikan |
| Jaminan | 1 tahun, 1 tahun |
|---|---|
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM |
| Nama produk | alat ukur tekanan suhu tinggi |
| Kasus | SS316 |
| Ukuran | 100mm |