| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nama produk | pengukur tekanan berisi minyak |
| Ukuran | 60 mm 1,6% |
| Bahan | casing baja tahan karat, bagian dalam kuningan |
| Ketepatan | 2,5% |
| Nama produk | pengukur tekanan berisi minyak |
|---|---|
| Jaminan | 1 Tahun |
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM, OBM |
| Ukuran | 60mm |
| Bahan | casing baja tahan karat, bagian dalam kuningan |
| Jaminan | 1 Tahun |
|---|---|
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM |
| Pembayaran | berbagai metode pembayaran |
| Bahan | Kasing SS dan internal Kuningan |
| Kata Kunci | Pengukur tekanan |
| Jaminan | 1 Tahun |
|---|---|
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM |
| Ukuran | 60mm |
| Pembayaran | berbagai metode pembayaran |
| Bahan | Baja tahan karat |
| Nama produk | pengukur tekanan mikro rendah |
|---|---|
| Hubungan | Bawah |
| Bahan | baja tahan karat atau baja hitam |
| Utas Koneksi | BSP/NPT/G/M |
| Jaminan | 1 Tahun |
| Jaminan | 1 Tahun |
|---|---|
| Dukungan yang disesuaikan | OEM |
| Nama produk | pengukur tekanan rendah kapsul |
| Hubungan | Bawah |
| Bahan | casing baja tahan karat, bagian dalam kuningan |
| Nama produk | pengukur tekanan rendah kapsul |
|---|---|
| Hubungan | Bawah |
| Bahan | Baja Hitam |
| Ketepatan | 1,6% |
| Pelabuhan | QINGDAO |
| Jaminan | 1 Tahun |
|---|---|
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM |
| Rentang Tekanan | 0~300bar |
| Pemasangan | Kembali |
| Jenis | pengukur tekanan mini |
| Nama produk | backpressure gauge |
|---|---|
| Ukuran | 60mm |
| Bahan | Baja tahan karat |
| Ketepatan | 1,6% |
| Rentang Tekanan | 0~250Mpa,bar,mbar, dll |
| Jaminan | 1Y |
|---|---|
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM, OBM |
| Nama produk | tidak ada pengukur tekanan oli |
| Ukuran | 60mm |
| Bahan | Baja tahan karat |