| Jaminan | 1 Tahun |
|---|---|
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM |
| Nama produk | Pengukur tekanan |
| Bahan | Semuanya baja tahan karat |
| Hubungan | Bawah |
| Nama produk | tidak ada pengukur tekanan oli |
|---|---|
| Bahan | Semuanya baja tahan karat |
| Ukuran | 60mm |
| Dukungan yang disesuaikan | OEM |
| Jendela | Kaca, Plastik |
| Jaminan | 1 tahun |
|---|---|
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM, OBM |
| Nama produk | pengukur tekanan kering |
| Bahan | Semuanya baja tahan karat |
| Ukuran | 100mm |
| Nama produk | pengukur tekanan kering |
|---|---|
| Jaminan | 1Y |
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM, OBM |
| Bahan | Semuanya baja tahan karat |
| Ukuran | 60mm |
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nama produk | pengukur tekanan kering |
| Bahan | Semuanya baja tahan karat |
| Ukuran | 100mm |
| Jendela | Kaca, Plastik |
| Nama produk | pengukur tekanan baja tahan karat |
|---|---|
| Jaminan | 1 Tahun |
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM, OBM |
| Bahan | Semuanya baja tahan karat |
| Ukuran | 60mm |
| Jaminan | 1Y |
|---|---|
| Nama produk | semua pengukur tekanan baja tahan karat |
| Ukuran | 100mm |
| Bahan | Baja tahan karat |
| Keakuratan | 1,6% |
| Jaminan | 1 tahun |
|---|---|
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM, OBM |
| Nama produk | pengukur tekanan berisi minyak |
| Ukuran | 60mm |
| Bahan | Baja tahan karat |
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM, OBM |
|---|---|
| Nama produk | pengukur tekanan tahan guncangan |
| Ukuran | 60mm |
| Bahan | Baja tahan karat |
| Ketepatan | 1,6% |
| Jaminan | 1 Tahun |
|---|---|
| Dukungan yang disesuaikan | OEM, ODM, OBM |
| Bahan | pengukur tekanan baja tahan karat umum |
| Pelabuhan | Qingdao, Shanghai, Ningbo, Guangzhou |
| Keuntungan | Tahan lembab, tahan aus, ramah lingkungan, tahan lama |